پرسش های متداول

نوبل‌فارم

قبلا از این که نوبل فارم را برگزیده اید از شما متشکریم. بله، لطفا ابتدا از طریق شماره موبایل و یا ایمیل خود، در سامانه نوبل فارم ثبت نام نموده و سپس اقدام به خرید نمایید. ثبت نام شما و در اختیار داشتن اطلاعات تماس شما می تواند نوبل فارم را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نماید.

شما می توانید به عنوان شرکت یا شخص حقوقی نیز از سامانه نوبل فارم خرید نمایید. برای این منظور خواهشمند است پس از ورود به پروفایل شخصی اطلاعات قبلی خود را ویرایش نموده و اطلاعات شرکت یا شخص حقوقی را جایگزین اطلاعات اولیه نمایید. پس از آن امکان خرید با عنوان شخص حقوقی میسر بوده و فاکتور صادر شده از طرف تامین کنندگان سایت نوبل فارم نیز به نام شرکت یا شخص حقوقی مورد نظر شما صادر خواهد شد.

در صورت فراموش نمودن کلمه عبور، لطفا ابتدا روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک نمایید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید. لینک بازیابی رمز و یا پیامکی از طرف نوبل فارم برای شما ارسال شده و پس از دریافت پیامک و یا  لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید برای خود ایجاد کنید.

نوبل فارم با شعار خدمت مدام، تلاش می کند هرگونه خدمت مورد نیاز مخاطبین خود را در حد امکان ارائه نماید، بنابراین امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی نیز برای شما مشتری گرامی مقدور می‌باشد.

۸۸۱۷۴۶۲۱ (۰۲۱) 

از آنجایی که رضایت شما اولویت نوبل فارم است، لذا تمام تلاش خود را در جهت نیل به این مهم انجام داده واز طریق پیامک و یا ارسال ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم نمود.

هنگامی که شما دوست گرامی از سامانه نوبل فارم خرید می کنید، در زمان انجام مراحل فرآیند خرید می توانید نوع ارسال کالا را انتخاب نمایید. البته این توضیح لازم است که برای کالاهایی که بیش از ۱۰۰ کیلو گرم وزن دارند ارسال کالا ازطریق باربری خواهد بود.

نوبل فارم در زمینه پرداخت هزینه حمل کالا نیز تمهیداتی برای خریداران گرامی اتخاذ نموده و پاسخ به این سوال مثبت است. شما می توانید هزینه ارسال کالا را در هنگام خرید و یا در هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید.

اگر به هردلیلی تصمیم به لغو سفارشتان را داشتید، می توانید با مراجعه به پروفایل کاربری خود سفارش مورد نظرتان را لغو نمایید. بدیهی است که لغو سفارش تا قبل از پرداخت نهایی بهای کالا و تکمیل فرایند خرید به راحتی امکان پذیر می باشد.

نوبل‌پرومو

شما میتوانید بصورت مستقیم وارد وبسایت نوبل پرومو شوید و یا از صفحه اصلی نوبل فارم به آدرس: https://nobelfarm.com قسمت مربوط به نوبل پرومو، اقدام به ورود و ثبت نام نمایید.

خیر، شما می توانید از یک کاربری، هم برای خرید و هم برای فروش محصولات خود استفاده کنید.

کلیه کالاها و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور، آبزیان، حیوانات خانگی و صنایع وابسته و خدمات مربوط به آن از جمله: خدمات پروژه ای، نصب و راه اندازی، مدیریت پروژه و انتقال دانش فنی و…

در تمامی مراحل خرید و فروش و یا هراقدام مرتبط با آن، شما می توانید از قسمت تیکتینگ اقدام نمایید.

بله، برای انجام این قبیل موارد، در بخش تیکت یادداشتی ثبت نموده و کارشناسان ما در اسرع وقت اقدام به ویرایش می کنند.

بصورت تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت: ۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱

در صورتی که خرید و یا فروشی از وبسایت صورت بگیرد شما می توانید از طریق بخش تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت ۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱ با نوبل فارم در ارتباط باشید و کارشناسان ما در اسرع وقت برای ارسال کالا شما را راهنمایی خواهند کرد.

بصورت کلی خیر ولی برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان نوبل‌پرومو در ارتباط باشید.

نوبل‌تاک

شما می توانید از بخش کاربری در قسمت بالای صفحه وبسایت، سمت چپ، اقدام به ساخت حساب کاربری نمایید.

در صورت فراموش نمودن کلمه عبور، لطفا ابتدا روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک نمایید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید. لینک بازیابی رمز و یا پیامکی از طرف نوبل فارم برای شما ارسال شده و پس از دریافت پیامک و یا  لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید برای خود ایجاد کنید.

شما می توانید از پلتفرم ما با توجه به دسته بندی مورد نظر خود و انتخاب مرحله ای خدمات، مشاور متخصص در آن زمینه را انتخاب و ثبت سفارش خدمات کنید.

بطور کلی انتخاب مشاور و زمان مشاوره بصورت سیستمی انجام می شود؛ اما به هر دلیلی نیاز به تغییر فرآیند در هر قسمت داشتید، می توانید از بخش تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱ به کارشناسان نوبل‌تاک اطلاع دهید.

بله، شما می توایند از بخش تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱ دو روز کاری قبل از ساعت و زمان رزرو شده اولیه، به کارشناسان نوبل‌تاک اطلاع دهید.

کلیه خدمات مشاوره تخصصی مرتبط با صنایع دام، طیور، آبزیان، حیوانات خانگی و صنایع وابسته مانند: خدمات پروژه ای، نصب و راه اندازی، مدیریت پروژه و انتقال دانش فنی و…

نوبل‌جاب

شما می توانید از بخش کاربری در قسمت بالای صفحه وبسایت، سمت چپ، اقدام به ساخت حساب کاربری نمایید.

بله، شما با داشتن پنل کارجو می توانید، از تمام مشاغل موجود وبسایت در بخش پیشخوان کاربری خود مطلع شوید و به امکانات بیشتر اعم از: مشاهده و دنبال کردن کارفرمایان، ایجاد رزومه، پیام ها، جلسات و … بهره‌مند شوید. همچنین با داشتن پنل کارفرما می توانید از تمام امکانات موجود در پیشخوان اعم از: شغل های ایجاد شده توسط خودتان، درخواست کنندگان شغل، هشدار های کارجویان و … بهره مند شوید.

کلیه تخصصها و شغل های مرتبط با صنایع دام، طیور، آبزیان، حیوانات خانگی و صنایع وابسته و خدمات مربوط به آن از جمله: خدمات پروژه ای، نصب و راه اندازی، مدیریت پروژه و …

شما می توانید در بخش پنل کابری خود، قسمت ارسال روزمه را انتخاب و اقدام به بارگذاری نمایید؛ همچنین برای هر شغل موجود در وبسایت از قسمت ارسال درخواست، می توانید اقدام به بارگذاری روزمه نمایید.

شما می توانید از قسمت پنل کاربری خود برای ما تیکت ثبت کنید و متن درخواست موقعیت شغلی خود به همراه اطلاعات تکمیلی را برای کارشناسان ما بنویسید.

بله در هر بخش از پنل کاربری،  شما می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید. در ضمن اگر اطلاعات حساس مانند ایمیل و یا شماره تماس شما قابلیت ویرایش نبود، می توانید برای ما تیکت ثبت کنید و درخواست خود را با تاییدیه کارشناسان فنی نوبل فارم نهایی کنید.

بصورت تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت: ۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱

بصورت تیکتینگ و یا تماس با شماره ثابت: ۰۲۱۸۸۱۷۴۶۲۱

بله، شما می توانید برای آن موقعیت شغلی مورد نظر، ارسال درخواست نمایید.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.