در باره ما

معرفی نوبل فارم به کاربران صنایع دام، طیور و آبزیان

(نوبل فارم با خدمت مدام)

از آنجایی که جایزه نوبل به افرادی تعلق می گیرد که بیشترین خدمات را به مردم ارائه نموده باشند، نوبل فارم با هدف خدمت به جامعه دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی تأسیس گردید.

سامانه نوبل فارم با ارائه خدمات و کالا( فروش – خدمات فنی – مشاوره ) جهت بکارگیری اصولی دانش روز در موضوعات مختلف برای ارتقاء صنعت دام، طیور و آبزیان کشور راه اندازی شده است، این سامانه  به عنوان سامانه جامع دیجیتال مارکتینگ تخصصی صنایع دام، طیور، آبزیان، خوراک حیوانات خانگی و صنایع تبدیلی-تکمیلی به پشتوانه تحقیقات بنیادی و موارد آینده پژوهی و  با استفاده از بهترین تیم های نرم افزاری کشور عزیزمان ایران، با چشم اندازی روشن طراحی گردیده است و در حال حاضر از تمام امکانات و قابلیت های یک سامانه جامع با استانداردهای بین المللی برخوردار است. دلیل تمایز و تفاوت ما، انتخاب همکارانمان از رتبه های اول کشور در هر حوزه از این صنعت بوده که بتوانیم رسالت ارائه خدمات با کیفیت مطلوب را به مشتریان ارائه نماییم. از دیگر سیاست های کلی ما، ارائه کالاهای با کیفیت و محصولاتی از شرکت های تراز اول و صاحب نام می باشد که حفظ و ارتقاء رضایت مشتری و کیفیت محصولات و توسعه سهم بازار در رسالت آنها از اصلی ترین ارکان است.

نوبل فارم

نوبل فارم اولین سامانۀ جامع ارائۀ کالا و خدمات صنایع دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته در کشور
شماره تماس: 88174621-021
آدرس ایمیل: info@nobelfarm.com

دسترسی سریع نوبل فارم

استفاده از مطالب سامانه جامع نوبل فارم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به (سامانه جامع نوبل فارم) می‌باشد.