سوالات متداول

قبلا از این که نوبل فارم را برگزیده اید از شما متشکریم. بله، لطفا ابتدا از طریق شماره موبایل خود در سامانه نوبل فارم ثبت نام نموده و سپس اقدام به خرید نمایید.ثبت نام شما و در اختیار داشتن اطلاعات تماس شما می تواند نوبل فارم را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نماید.

شما می توانید به عنوان شرکت یا شخص حقوقی نیز از سامانه نوبل فارم خرید نمایید. برای این منظور خواهشمند است پس از ورود به پروفایل شخصی اطلاعات قبلی خود را ویرایش نموده و اطلاعات شرکت یا شخص حقوقی را جایگزین اطلاعات اولیه نمایید. پس از آن امکان خرید با عنوان شخص حقوقی میسر بوده و فاکتور صادر شده از طرف تامین کنندگان سایت نوبل فارم نیز به نام شرکت یا شخص حقوقی مورد نظر شما صادر خواهد شد.

در صورت فراموش نمودن کلمه عبور، لطفا ابتدا روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک نمایید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کنید. لینک بازیابی رمز و یا پیامکی از طرف نوبل فارم برای شما ارسال شده و پس از دریافت پیامک و یا  لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید برای خود ایجاد کنید.

 

نوبل فارم با شعار خدمت مدام، تلاش می کند هرگونه خدمت مورد نیاز مخاطبین خود را در حد امکان ارائه نماید، بنابراین امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی نیز برای شما مشتری گرامی مقدور می‌باشد.

از آنجایی که رضایت شما اولویت نوبل فارم است، لذا تمام تلاش خود را در جهت نیل به این مهم انجام داده واز طریق پیامک و یا ارسال ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهیم نمود.

هنگامی که شما دوست گرامی از سامانه نوبل فارم خرید می کنید، در زمان انجام مراحل فرآیند خرید می توانید نوع ارسال کالا را انتخاب نمایید. البته این توضیح لازم است که برای کالاهایی که بیش از ۱۰۰ کیلو گرم وزن دارند ارسال کالا ازطریق باربری خواهد بود.

نوبل فارم در زمینه پرداخت هزینه حمل کالا نیز تمهیداتی برای خریداران گرامی اتخاذ نموده و پاسخ این سوال مثبت است. شما می توانید هزینه ارسال کالا را یاهنگام خرید و یا در هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید.

اگر به هردلیلی تصمیم به لغو سفارشتان را داشتید، می توانید با مراجعه به پروفایل کاربری خود سفارش مورد نظرتان را لغو نمایید. بدیهی است که لغو سفارش تا قبل از پرداخت نهایی بهای کالا و تکمیل فرایند خرید به راحتی امکان پذیر می باشد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.